Page Access (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Add user
cy: Ychwanegu defnyddiwr

en: Permission
cy: Caniatâd
