Page Access (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
