Page Access (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Roles
he: תפקידים

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Changed
he: השתנה

en: Permission
he: הרשאה
