Page Access (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Roles
lv: Lomas

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Changed
lv: Labots

en: Permission
lv: Atļauja
