Page Access (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Roles
pl: Role

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The time that the menu link was last edited.
pl: Czas ostatniej edycji odnośnika menu.
