Page Access (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: Changed
pt: Alterado

en: Permission
pt: Permissão

en: Entity ID
pt: ID da entidade
