Page Access (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Node ID
vi: ID node

en: Roles
vi: Vai trò

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Permission
vi: Quyền
