Page Access (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Changed
ar: تم التغير

en: Permission
ar: الصلاحية

en: UUID
ar: المعرف UUID
