Page Access (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Changed
gl: Cambiado

en: Permission
gl: Permiso

en: Entity ID
gl: ID da entidade
