Page Access (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Changed
hu: Módosítva

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Page Access
hu: Oldal elérés

en: The time that the menu link was last edited.
hu: Az időpont, mikor a menühivatkozást utoljára szerkesztették.
