Page Access (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Permission
km: សិទ្ធិ
