Page Access (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Roles
no: Roller

en: Add user
no: Legg til bruker

en: Changed
no: Endret

en: Permission
no: Tillatelse

en: Entity ID
no: Entitets-ID

en: The time that the menu link was last edited.
no: Tidspunktet da menylenken sist ble redigert.
