Page Access (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Permission
eu: Baimena
