Page Access (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Roles
is: Hlutverk

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Permission
is: Réttindi
