Page Access (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Node ID
jv: ID Node

en: Roles
jv: Parāgā

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Entity ID
jv: ID Entiti
