Page Access (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Roles
lt: Rolės

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Changed
lt: Pakeista

en: Permission
lt: Leidimai
