Page Access (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Roles
ro: Roluri

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Changed
ro: Schimbat

en: Permission
ro: Permisiune

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: The time that the menu link was last edited.
ro: Momentul când legătura din meniu a fost modificată ultima dată.
