Page Access (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Node ID
ru: ID материала

en: Roles
ru: Роли

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Changed
ru: Изменение

en: Permission
ru: Право доступа

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: The time that the menu link was last edited.
ru: Время последнего редактирования ссылки меню.
