Page Access (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
