Page Access (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Roles
tr: Roller

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Changed
tr: Değişti

en: Permission
tr: İzinler

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: The time that the menu link was last edited.
tr: Menü bağlantısının en son düzenlendiği zaman.
