Page Body Attributes (1.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Operation
bg: Действие
