Page Body Attributes (1.0.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
