Page Body Attributes (1.0.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Class
fr: Classe

en: Operation
fr: Opération

en: About
fr: À propos

en: There are no items yet. Add an item.
fr: Il n'y a pas encore d'élément. Ajouter un élément.
