Page Body Attributes (1.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: ID
hi: आईडी

en: Operation
hi: काम

en: About
hi: के बारे में
