Page Body Attributes (1.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
