Page Body Attributes (1.0.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
