Page Body Attributes (1.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
