Page Body Attributes (1.2.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: ID
ar: المعرف ID

en: Operation
ar: عملية

en: About
ar: حول
