Page Body Attributes (1.2.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે
