Page Body Attributes (1.2.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Remove
jv: Buwang

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani
