Page Body Attributes (1.2.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Remove
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Class
ru: Класс

en: Operation
ru: Действие

en: About
ru: Информация

en: Add one more
ru: Добавить ещё
