Page Body Attributes (1.2.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Class
sk: Trieda

en: Operation
sk: Operácia

en: About
sk: Informácie o
