Page Body Attributes (1.2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: About
te: గురించి
