Page Body Attributes (1.2.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Operation
ast: Operación
