Page Body Attributes (1.2.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Class
cs: Třída

en: Operation
cs: Operace

en: About
cs: Popis
