Page Body Attributes (1.2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა
