Page Body Attributes (1.2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Operation
ta: செயல்

en: About
ta: பற்றி
