Page Body Attributes (1.2.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە
