Page Body Attributes (1.2.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت
