Page Body Attributes (2.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Remove
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Class
it: Classe

en: Operation
it: Operazione

en: About
it: Informazioni
