Page Body Attributes (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन
