Page Body Attributes (2.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин
