Page Body Attributes (2.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Remove
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: ID
fa: هویت

en: About
fa: درباره
