Page Body Attributes (2.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: ID
am: አይዲ
