Page Layouts (1.0.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: layout
ca: disposició

en: Content title.
ca: Títol del contingut.
