Page Layouts (1.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Add layout
da: Tilføj layout
