Page Layouts (1.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Author
de: Autor

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: layout
de: Layout

en: Page Layout
de: Seitenlayout

en: layouts
de: Layouts

en: Add layout
de: Layout hinzufügen

en: Content title.
de: Titel des Inhalts.
