Page Layouts (1.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί
