Page Layouts (1.0.1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Author
es: Autor

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Layout
es: Diseño

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Layouts
es: Diseños

en: About
es: Acerca de

en: layout
es: diseño

en: Page Layout
es: Diseño de página

en: layouts
es: diseños

en: Content title.
es: Título del contenido.
