Page Layouts (1.0.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist
